Skip to main content
Wybrane realizacje stron internetowych © Michał Pytko Web Design Kraków
Po najechaniu kursorem na zdjęcie, zobaczysz wygląd przykładowych podstron i krótką informację o projekcie.
 • Opieka nad stronami WordPress i Joomla Webros
  Realizacja strony dla marki własnej
 • System ERP ODL
  Realizacja strony dla marki z Warszawy
 • Związek Polskie Okna i Drzwi
  Strona internetowa dla stowarzyszenia z Warszawy
 • Szkolenia Surfingowe BSSURF
  Projekt strony dla firmy z Gdańska
 • Szafy na wymiar Komandor
  Strona www dla krakowskiego dealera marki
 • Sushi na dowóz Sushi Friends
  Realizacja strony z systemem zamawiania dla marki z Krakowa

Zapraszam do zapoznania się z realizacjami stron internetowych opartych na WordPressie oraz Joomli. Tworzę projekty, które nie tylko przyciągają uwagę swoim designem, ale są również funkcjonalne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Wykorzystanie popularnych CMSów pozwala mi oferować elastyczne i skalowalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Realizuję projekty o różnym stopniu skomplikowania, odpowiadające na potrzeby moich klientów.

Niezwykle ważne jest, aby strona wyświetlała się poprawnie na każdym z urządzeń (telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny lub telewizor). Dlatego każdy projekt jest przemyślany, aby był w pełni responsywny i dostosowany do wszystkich wyświetlaczy.

Prędkość ładowania strony to kolejny kluczowy aspekt moich projektów. Dzięki zastosowaniu optymalnych rozwiązań i najlepszym praktykom, strony internetowe, które tworzę, osiągają wyniki w Google PageSpeed Insights na poziomie 100 lub bliskie 100.

Nad realizacjami pracuję w moim biurze projektowym w Krakowie, przy ul. Bosaków. Skupiam się na dostarczaniu rozwiązań, które pomagają moim klientom osiągnąć ich cele biznesowe połączeniem przyciągającego wzrok designu oraz marketingowego przekazu.

Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz omówić swój przyszły projekt strony internetowej. Razem możemy stworzyć stronę, która nie tylko będzie wizualnie atrakcyjna, ale również funkcjonalna, szybka i zoptymalizowana pod kątem SEO.

Stworzymy razem
coś wspaniałego?